BŁĄD STRONY

Aby przeglądać stronę szu.pl Twoja przeglądarka musi mieć włączoną obsługę JavaScript.
W razie problemów ze zmianą ustawień przeglądarki skontaktuj się z pomoc@szu.pl

szu.pl
Wpisz nazwę domeny którą jesteś zainteresowany automat sprawdzi wszystkie domeny i wskaże, które są wolne.
  • Kup dowolną domenę, a hosting - konto MINI na rok czasu
    otrzymasz gratis
    .

U NAS TWOJE PLIKI SĄ BEZPIECZNE

AUTOMATYCZNA ARCHIWIZACJA DANYCH

Archiwizacja danych co 2 tygodnie,
baz danych co tydzień.

TYLKO MY PŁACIMY ZA KORZYSTANIE Z KONTA!

Co miesiąc Twoje konto jest
zasilane odpowiednią kwotą

 LOGOWANIE

 
proces logowania będzie rejestrowany

Wypożyczalnia Golf R Bielsko-Biała

REKLAMA

 

 REKLAMA BANEROWA

 

Firmom - użytkownikom konta VIP i konta standard proponujemy w ramach konta reklamę strony www w systemie Banner2Business. Oferujemy wyświetlanie Państwa bannerów bez tzw. ratio. Państwa banner będzie pokazywany niezależnie od ilości wyświetleń bannerów na stronie użytkownika konta szu.

Warunkiem skorzystania z promocji Państwa strony jest zarejestrowanie się na stronach Banner2Business, zamieszczenie tam odpowiedniego kodu wyświetlającego bannery i przesłanie do nas zgłoszenia pocztą email.


 Banner 2 Business:

 

Banner2Business jest systemem wymiany banerów (reklamy graficznej) wyłącznie dla stron www firm i instytucji. Każdy użytkownik może zadeklarować w jakich branżach ma być wyświetlana jego reklama. Dodatkowo strony użytkowników naszego systemu pogrupowane są branżowo w przejrzystym katalogu.

Każda strona www jest okresowo sprawdzana pod względem zgodności tematyki strony z tematyką systemu B2B, czy kod HTML systemu nie jest zmodyfikowany, oraz czy strona w ogóle istnieje.

Reklamy graficzne - banery użytkownika są wyświetlane w odpowiednich działach branżowych wskazanych podczas rejestracji - zakładania konta. System taki umożliwia reklamę strony www jedynie w kręgu firm zainteresowa- nych tematyką prezentowaną na stronie użytkownika. Dzięki temu użytkownik nie marnuje "wyświetleń" swojego banera na strony odwiedzane przez osoby, które nie są zainteresowane reklamowaną przez niego ofertą.

W każdej chwili użytkownik może zmienić parametry wyświetlania swojej reklamy, zastąpić wyświetlany baner, zapoznać się ze statystykami wyświetleń i kliknięć swojego banera.

Baner użytkownika nie jest wyświetlany na jego stronach www.